flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Он-лайн трансляція судового засідання на веб-порталі "Судова влада України"

З метою здійснення он-лайн трансляції судових засідань по справах, які мають значний суспільний інтерес, державним підприємством "Інформаційні судові системи" (далі — Підприємство) на веб-сторінці суду веб-порталу "Судова влада України" реалізовано механізм оприлюднення анонсу та розміщення он-лайн трансляцій у вигляді банерів з посиланням на офіційний канал на Youtube "Судова влада України" (http://court.gov.ua/affairs/online/ ).

 Здійснювати он-лайн трансляцію судового засідання можливо за умови дотримання таких правил:

     1. Не пізніше ніж за три робочих дні до проведення судового засідання направити на електронну адресу Підприємства inbox@ics.gov.ua офіційного листа суду з заявкою на підключення відеотрансляції судового засідання з зазначенням у ньому:

 

  1. Назва трансляції формується у форматі:

 

  1. Технічне проведення відеотрансляції судових засідань має бути дотримано судом шляхом:

Після отримання листа суду спеціалісти Підприємства здійснюють заходи щодо тестування он-лайн трансляції та створення відповідного банера на веб-сторінці суду веб-порталу "Судова влада України .     

Усі проведені он-лайн трансляції можливо переглянути на офіційному каналі на Youtube "Судова влада України" за посиланням:

 https://www.youtube.com/channel/UCFDRcAmACu5ljF-YUMGctnA

Експерти ГО "Вектор прав людини" проекту "Суд людською мовою" розробили інфографіку "Трансляції та коментування відкритих судових засідань в Україні" за результатами аналізу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Закону України "Про судоустрій і статус суддів" від 02.06.2016 р. №1402-VIIІ, процесуальних кодексів, листа Державної судової адміністрації України №15-1924/16 від 14.03.2016 року.