flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Режим роботи

З 24 лютого 2022 року за повідомленням Президента України Володимира Зеленського на всій території України введено воєнний стан.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» у період воєнного стану не можуть бути припинені повноваження судів. Відповідно до статті 12 в умовах правового режиму воєнного стану суди, органи та установи системи правосуддя діють виключно на підставі, в межах повноважень та в спосіб, визначені Конституцією України та законами України. Повноваження судів, органів та установ системи правосуддя, передбачені Конституцією України, в умовах правового режиму воєнного стану не можуть бути обмежені.

Північно-західний апеляційний господарський суд продовжує свою роботу у штатному режимі.

Разом з тим, під час дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану", діють обмеження та особливості організації трудових відносин, встановлені Законом України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану". 

Згідно зі статтею 6 (п.6)  Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану",  у період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої - п’ятої статті 67 та статей 71-73 (святкові і неробочі дні) Кодексу законів про працю України. 

Отже, цим Законом, зокрема, знята заборона роботи в святкові та неробочі дні.

Враховуючи обумовлені вимоги, у період дії воєнного стану Північно-західний апеляційний господарський суд працює за графіком:

Суд не працює у суботу, неділю. 

 

У зв'язку із ситуацією яка склалася, враховуючи викладене, інформуємо, що неявка учасників судового процесу у судове засідання буде вважатися поважною причиною із винесенням подальших процесуальних рішень.