Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Дмитро Золотухін висловив думку, що присутність суддів у Фейсбуці є досить дієвим і досить важливим для роботи комунікаційної системи. Важливо, щоб у спілкування соцмережі включалися люди. І ніхто не може бути більш професійним і більш авторитетним у цьому спілкуванні, ніж сама суддя, яка приймала рішення у справі, яка повністю розуміється на процесах, що йдуть у середині судової реформи, суддя яка здійснює свою кар’єру і якій цінно, щоб суддівський авторитет підіймався, щоб суддів оцінювали як дійсно авторитетних осіб…
Пан Дмитро також зазначив, що персональний профіль державного службовця у соціальній мережі є частиною його власної репутації та репутації того державного органу, в якому він працює. Проте, це не лише зобов’язання, а й можливості. Коли особа комунікує, коли вона модерує дискусію, висловлює свою точку зору з тих чи інших правових процесів, які відбуваються у країні, навіть за її межами, це є процесом формування її авторитету хоча б в цій, вузькій аудиторії, яка присутня у соціальних мережах. Таким чином можна показувати, що судова влада має своє людське обличчя. При чому цих облич є дуже багато… І якщо ця робота відбувається позитивно і активно, цей процес буде переходити і в інші види медіа.
Оксана Лисенко підвела підсумок проведеного вебінару, питання якого було "як вийти за межі професійної аудиторії судової влади, як посилити комунікацію та її присутність в інформаційному просторі".
Пані Оксана повідомила, що в рамках робочої групи Комунікаційного комітету системи правосуддя обговорили перший проект Єдиної комунікаційної стратегії судової влади нашої країни. Така стратегія необхідна задля дії за єдиними стандартами та підходами з чітким усвідомленням себе, своєї ролі, місця і своїх цінностей, які ми готові будемо захищати і комунікувати в суспільстві.
"Комунікаційна діяльність суддів має стати успішною, судді стати відомими, щоб судді зайняли своє належне місце в середовищі експертів з правової тематики",– зазначила Оксана Лисенко.
Вебінар проходив у форматі трансляції на каналі YouTub, учасники мали змогу бачити презентацію лекторів на своїх екранах та ставити запитання у чаті.
Це вже другий вебінар, запроваджений Прес-центром судової влади України для прес-служб судів.
Прес-служба суду