flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок доступу на Збори суддів Північно-західного апеляційного господарського суду

Відповідно до п. 4.5 Положення про збори суддів Північно-західного апеляційного господарського суду  , збори суддів Північно-західного апеляційного господарського суду проводяться, як правило, відкрито. За рішенням зборів деякі питання можуть вирішуватися у закритому режимі. 

У виключних випадках, з відповідним обґрунтуванням, представники засобів масової інформації за рішенням зборів суддів можуть бути обмежені в присутності на зборах.

(п. 3.4 Положення) Про день, час та місце скликання зборів та питання, які виносяться на їх розгляд, учасники зборів повідомляються не пізніш як за три робочі дні до дати проведення зборів. 

У виключних випадках, з урахуванням необхідності оперативно вирішити певне питання та важливості цього питання, про день і час

скликання зборів та питання, що виносяться на їх розгляд, учасники зборів повідомляються не пізніше, як за один робочий день до проведення зборів.

(п. 3.5 Положення) Повідомлення суддів та осіб, запрошених на збори, про день, час і місце скликання зборів, питання, що виносяться на їх розгляд, забезпечується головою Північно-західного апеляційного господарського суду (особою, яка у встановленому законом порядку виконує обов’язки голови суду).

Інформація про день, час і місце проведення зборів розміщується на офіційному веб-сайті суду, а також шляхом повідомлення кожного судді помічником голови суду (особою, яка виконує обов’язки помічника голови суду).

 (п. 3.6 Положення) На збори суддів можуть запрошуватися працівники апарату суду, судді у відставці, представники громадськості, представники засобів масової інформації, інші особи.